Herečka Tlučková je bez roboty. Vinníka pozná. . .

22. septembra 2021, ryza1cista1ryza, Nezaradené

Z najčítanejšieho bulváru v Kocúrkove na Dunaji,toho s tým červeno-bielym logom,som sa dozvedel,že frašku vysielanú vo verejno právnej televízii,poctila svojou návštevou herečka Zuzana Tlučková.Vraj vyzerala nie veľmi dobre.Medzi „umelcami“ známa to optimistka ,vraj bola smutná,skleslá a bez životného espritu.

Herečka Tlučková je totiž momentálne bez roboty.Bez hereckej roboty.

Síce 2x zaštepená,ale nemôže hrať.Celý ,jej slovami „herecký kočovný svet,“chcel po Slovensku rozdávať radosť a …No nič.Prišiel nejaký scestný Covid automat,a Tlučková aj s celým ansámblom zostali doma.

Herečka Tlučková sa v očkovacej lotérii vyplakala a ako správny profesionálny infektológ našla aj vinníka.

Samozrejme,sú to TUPELÁ.Nie a nie sa nechať zaštepiť.

Citát z bulváru:„Pokoj mi prináša moja práca, ale, žiaľ, znovu som o ňu prišla, lebo my kočovní herci chodíme za svojou prácou po celom Slovensku, a keďže tá zaočkovanosť nie je taká, aká by mohla byť, tak sú okresy, ktoré sa sfarbili, a tým pádom sa predstavenia zrušili. Viete, my sme národ, ktorý kričí, že chce slobodu, že nechce žiadne opatrenia, ale nie sme ochotní pre to nič urobiť,“ uviedla Tlučková, ktorá opäť na dobu neurčitú prišla o všetky predstavenia. Jedinou záchranou pre herečku však môžu byť Susedia, ktorí sa majú po letnej pauze opäť o pár týždňov natáčať.“

Herečka Tlučková,si myslím,nie je na tom až tak zle.Má množstvo alternatív,len ich využiť.

Najjednoduchšie ,a najbezpracnejšie by bolo,keby jej dvojka moderátorov darovala nejakú časť tej veľkolepej gáže,ktorú od nás daňových poplatníkov schrastnú.Veď tieto celebritky sú všetci úžasní kamaráti,aspoň na všetkých after party žraniciach,tak prečo by jej finančne nevypomohli??!!Hovorí sa,v núdzi poznáš priateľa,však Marcelko a Veročka.No nič,tam by asi Zuzana neuspela…Prachy sú prachy…

Potom by tu bola možnosť zarobiť dáke prašule poctivou robotou.Napríklad v nákupných centrách.Dokladači tovarov,pokladne…Zaočkovaná je,tak aký problém??

Táto česká herečka to vyriešila.A nikde nebola fňukať,ako zle sa jej darí.Slovenská herečka Tlučková môže ísť v jej stopách.

Koronavirus: Barbora Mottlová: Nesedím doma, dělám za kasou – iDNES.cz

Koniec-koncov to mikro vystúpenie v televízii v nedeľu asi nebolo dvakrát grátis,že pani Tlučková???

Takže,pani Tlučkovej dám jeden dobrý tip,kto za jej dočasnú nezamestnanosť určite nemôže:TUPELÁ!!!

Tie TUPELÁ sú v tom absolútne nevinne,pani herečka Tlučková!!!

Bez obáv,pani Zuzanka,tento tip bol GRÁTIS…

Treba sa popozerať trošililinko ďalej,ak chcete hľadať vinníkov.