Založ si blog

Bezpodmienečne Psychotesty pre politikov

Poznáte to:nejednému z nás sa stalo,že v práci musel vo svojom záujme,ak chcel pracovne rásť,či udržať si miesto atď.musel absolvovať rozličné testy,previerky.

Úplne logická a normálna vec.Aj teraz,v časoch nevídanej hrozby menom COVID-19,ak chcete niekam ísť,potrebuje mať test.Súhlasím…

Ak sa chce „táto krajina“ pohnúť ďalej ,tak ju musia viesť ľudia,ktorí sú v dokonalej psychickej kondícii.Preto je bezpodmienečne,priam životne dôležité,aby každý jeden z nich sa vedel preukázať platným testom,že nie je mešuge.

Navrhujem,aby najneskôr mesiac pred voľbami,všetci,opakujem VŠETCI kandidáti zo všetkých politických kandidujúcich strán museli písomne doložiť verifikovaný atest o tom,že sú normálni.

Ale nie atest od manželkinej,kamátky,syna,dcéry,uja,svokra,švagrinej,susedovej korytnačky,teda skrátene OBLB ,ale z renomovanej nezávislej kliniky.

Vzhľadom k neuveriteľným jazykovým znalostiam väčšiny kandidátov,doporučujem Rakúsko.

A tieto testy v pravidelných intervaloch obnovovať.Samozrejme na náklady žiadateľa,teda kandidáta ,kandidátky na poslanca.

 

„PANENKO MARIA PODSRPENSKÁ, VIDÍŠ TO? ? ? „

01.07.2020

PROSTE som rád,že ten nemagister Kollár tu spôsobil tou ofajčenou diplomovkou taký vir-var,až sa chce človeku plakať. PROSTE som ani netušil,že v tomto parlamente,ktorý by mal nasledujúce 4 roky schvaľovať dôležité zákony,ktoré budú ovplyvňovať život nás všetkých,sedia takéto „kapacity“ ako istá Romana Tabak. PROSTE to,čo som videl na videu,kde sa táto [...]

Nemagister Kollár, plaťte si Vaše „voľnočasové“ aktivity zo svojho! !!

29.06.2020

Pamätáte sa na Ilonku Staller??Nie?Možno umelecké meno CICIOLINA osvieži pamäť.Ja som túto hviezdu „romantických“filmov mal celkom rád.Vedela sa celá vložiť do danej filmovej situácie,absolútna profi.Potom ju napadlo ísť do politiky,kde jedno volebné obdobie/1987-1992/oxidovala v talianskom parlamente. Tu v našej krehkej demokracii,sa nemagister Kollár vydal [...]

Platón nás varoval! !

21.06.2020

„Nakoniec Vám budú vládnuť tí NAJNESCHOPNEJŠÍ z Vás.To je trest za neochotu podieľať sa na politike“.citát veľkého filozofa Platóna. Čo už s nami,nepoučiteľnými ovcami??!! Tak si užime daňových podvodníkov,hochštaplerov,kaderníkov,gejší,vekslákov,vizionárov,taxikárov,pacientov z rôznych ústavov,lebo si to zaslúžime…. Peknú nedeľu všetkým [...]

Igor Matovič

Matovič: Z Trnavy sa neodsťahujem, som tam doma

05.07.2020 13:00

Igor Matovič (OĽaNO) je premiérom už vyše sto dní. Ako vyzerá jeho bežný deň a zvykol si už na ochranku?

Prezidentka Omša Sviatok Cyril Metod

Čaputová: Cyril a Metod boli odvážni ľudia, šírili múdrosť, vzdelanie a vieru

05.07.2020 11:42

Prezidentka Čaputová si Sviatok svätého Cyrila a Metoda pripomenula na bohoslužbe v Kostole svätej Margity v Bratislave.

Norbert Bödör

Bödör stojí pred sudcom, hrozí mu väzba

05.07.2020 11:19

Spolu s Norbertom Bödörom priviezli pred ŠTS aj ďalšieho obvineného v kauze Dobytkár - bratislavského podnikateľa Petra Kubu.

Trump

Trump na štátny sviatok hovoril o porážke radikálnej ľavice či marxistov

05.07.2020 10:44

Protestujúci v Baltimore strhli v sobotu sochu Krištofa Kolumba, ktorú následne hodili do vôd miestneho prístavu.

ryza1cista1ryza

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 76421x
Priemerná čítanosť článkov: 6368x

Autor blogu

Kategórie