Založ si blog

Bratislavský progresívny tajtrlík to rozbalil. .

O koho ide???

Poslanec mestského zastupiteľstva hlavného mesta,jeho výsosť pán Berka,sa nakazil koronou .

Iste všetci jeho príbeh,ktorý ,verím,že raz Hollywood zveční formou hororového filmu,poznáte.

Keď som prvýkrát počul o tejto story,,nechápal som.

Poslanec,ktorý by mal byť vzorom zodpovednosti,príkladom pre všetkých voličov,povymetal kvantum putík,discotéku,strelil si návštevu Festu v Nitre atď…

Dnes vraj odstúpil…

Ja že: no hošánku, si frajer,aspoň si ,síce po dlhšom čase,uvedomuješ,že to celé nebolo až tak COOOOL,ako si si predstavoval,ale aj to sa cení.

Kdeže,jeho výsosť,pán Berka neodstupuje z postu poslanca,oni ho len tí jeho progresívni z Tímu Vallo šmarili cez palubu.A on,keďže je „CHARAKTER“,odstupuje z Tímu excellencie Valla.

Dobrá komédia,čo poviete???

Pridám vyjadrenie hovorkyne magistrátu,Kataríny Rajčanovej: „Jeho konanie, a zvlášť, keď už vedel, že môže byť nosičom koronavírusu, je neospravedlniteľné a nie je v súlade s princípmi a s hodnotami poslaneckého klubu,“ uzavrela hovorkyňa magistrátu.

Ja sa pýtam:kto toto volil??

A som celkom rád,že tento „zodpovedný chalaň“ sa nakazil „len“ koronou.

Lebo s jeho životným štýlom mohol dopadnúť aj horšie.

Mysleniu a zdravému rozumu ZDAR!!!

Romana by to mala ťažké, keby Janulka vytasila žolíka. . .

25.09.2022

Normálne som sa ,prvýkrát v živote,určite aj naposledy,bál o život politicky aktívnej osoby.Nepíšem politika,pretože včerajší súboj MMA bojovníčiek Bitóovej a Tabákovej v nejakej „Jedovej chýši“,to nebol hysterický záchvat a boj političiek ,keďže ani jednu z týchto dvoch nepokladám za političku,ale to bola scéna,ktorú vidím denno-denne u mňa [...]

Ej bisťu, ešteže máme toho Supermana magistra Husára. . .

24.08.2022

Mgr.Husár ,vyštudovaný telocvikár spod Vysokých Tatier ,momentálne, ešte cca 7 dní,oxidujúci ako štátny tajomník na ministerstve,ktoré vedie,tiež cca 7 dní, nejakým nedopatrením, vlasový dizajnér ,sa nám rozohnil.Magisterko je veľký fasabúkový fanúšik,a tak mastí statusíky jedna radosť.V jednom z posledných,dúfam,že naozaj z posledných,sa nám obul do ,dnes už [...]

Je technicky možné, aby Ďurišová-Nicholsonová prerazila dno? ?

21.01.2022

Dvanásť rokov v politike.Najprv v tej našej,teraz v tej európskej.Stále taká istá,ako bola aj na začiatku.Dnes sa takí ako ona,radi nazývajú Kontroverzní.Neviem,či táto arogantná,sebastredná kreatúra sa dá nazvať političkou.Čo sa ale s určitosťou dá nazvať ako tutovka je fakt,že táto persóna sa dokonale vie uživiť politikou.Ako kopa ďalších,ktorí nám pobehali [...]

Rastislav Káčer, Péter Szijjártó

Matovič: Káčer sa má ospravedlniť za slová o možnom nároku Maďarska na územie SR

08.02.2023 18:16

Káčer pripustil, že pokiaľ by sa Rusku podarilo zabrať Ukrajinu, čelili by sme hrozbe nároku na naše územie od Maďarska.

Zuzana Čaputová

Čaputová: Spolupráca s dočasne poverenou vládou je intenzívna

08.02.2023 17:52

Vláda prezidentke za viac ako mesiac predložila už viac ako 80 materiálov.

Jozef Čentéš

Čentéš: Chceme, aby bol každý rozsudok „ušitý“ na mieru

08.02.2023 17:30

Za každý zločin nemusí byť rovno väzenie? Ministerstvo spravodlivosti prišlo s novou koncepciou trestnej politiky štátu, ktorá je zameraná na alternatívne tresty ako domáce väzenie, povinná práca alebo peňažný trest.

Vladimir Putin

Fukuyama: Putin urobil obrovskú chybu, jeho porážka na Ukrajine je otázkou času

08.02.2023 16:45

"Ruský útok na Ukrajinu bol najväčšou strategickou chybou, akej som bol v živote svedkom," poznamenal renomovaný americký politológ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 491813x
Priemerná čítanosť článkov: 7807x

Autor blogu

Kategórie