Založ si blog

Rada pre Remišovú: oxygenoterapia dokáže divy

S úžasom som si pozrel celý rozhovor redaktora Pravdy s aktuálne  ministerkou a jednou z mála ľudí na tejto planéte,ktorí sú doma vo všetkých oblastiach života,pôvodne aktivistkou, blogerkou a odhaľovačkou korupcie Remišovou.

Dopozeral som to do konca.

Síce s problémami,/záchvaty smiechu/,ale dopozeral.

Kedysi dávno,istotne si to ako vtedy malé dievčatko, budete pamätať, točili soudruzi z východního Německa šou Ein Kessel Buntes.Ten rozhovor s Pravdou by určite museli reprízovať.

Výborne Veronika,tlieskam a tlieskam.Vás je v tej politike naozaj škoda.

Od začiatku až po poslednú vetu: EXCELENTNÉ!!!

Dovolím si len jednu poznámku k tejto ONE WOMAN SHOW:

V 14.00 minúte hovoríte o susedskej výpomoci.Nie som Váš sused,ale budem postupovať podľa Vašich slov.Verte mi,oxygenoterapia má veľmi dobré účinky na ľudský mozog.V Bratislave by mala byť hyperbarická komora,myslím,že ich je viac na celom Slovensku.Teraz prichádza vlnka uvoľňovaní,treba to bez obáv využiť.Tých terapii by malo byť optimálne 10,ale stíhate,kým zase všetko zavrú.Len smelo do toho.

Držte sa!!

https://tv.pravda.sk/embed/b28e2fcb-f62f-4d5b-adba-2c7ccf37a4b9

Romana by to mala ťažké, keby Janulka vytasila žolíka. . .

25.09.2022

Normálne som sa ,prvýkrát v živote,určite aj naposledy,bál o život politicky aktívnej osoby.Nepíšem politika,pretože včerajší súboj MMA bojovníčiek Bitóovej a Tabákovej v nejakej „Jedovej chýši“,to nebol hysterický záchvat a boj političiek ,keďže ani jednu z týchto dvoch nepokladám za političku,ale to bola scéna,ktorú vidím denno-denne u mňa [...]

Ej bisťu, ešteže máme toho Supermana magistra Husára. . .

24.08.2022

Mgr.Husár ,vyštudovaný telocvikár spod Vysokých Tatier ,momentálne, ešte cca 7 dní,oxidujúci ako štátny tajomník na ministerstve,ktoré vedie,tiež cca 7 dní, nejakým nedopatrením, vlasový dizajnér ,sa nám rozohnil.Magisterko je veľký fasabúkový fanúšik,a tak mastí statusíky jedna radosť.V jednom z posledných,dúfam,že naozaj z posledných,sa nám obul do ,dnes už [...]

Je technicky možné, aby Ďurišová-Nicholsonová prerazila dno? ?

21.01.2022

Dvanásť rokov v politike.Najprv v tej našej,teraz v tej európskej.Stále taká istá,ako bola aj na začiatku.Dnes sa takí ako ona,radi nazývajú Kontroverzní.Neviem,či táto arogantná,sebastredná kreatúra sa dá nazvať političkou.Čo sa ale s určitosťou dá nazvať ako tutovka je fakt,že táto persóna sa dokonale vie uživiť politikou.Ako kopa ďalších,ktorí nám pobehali [...]

Rastislav Káčer, Péter Szijjártó

Matovič: Káčer sa má ospravedlniť za slová o možnom nároku Maďarska na územie SR

08.02.2023 18:16

Káčer pripustil, že pokiaľ by sa Rusku podarilo zabrať Ukrajinu, čelili by sme hrozbe nároku na naše územie od Maďarska.

Zuzana Čaputová

Čaputová: Spolupráca s dočasne poverenou vládou je intenzívna

08.02.2023 17:52

Vláda prezidentke za viac ako mesiac predložila už viac ako 80 materiálov.

Jozef Čentéš

Čentéš: Chceme, aby bol každý rozsudok „ušitý“ na mieru

08.02.2023 17:30

Za každý zločin nemusí byť rovno väzenie? Ministerstvo spravodlivosti prišlo s novou koncepciou trestnej politiky štátu, ktorá je zameraná na alternatívne tresty ako domáce väzenie, povinná práca alebo peňažný trest.

Vladimir Putin

Fukuyama: Putin urobil obrovskú chybu, jeho porážka na Ukrajine je otázkou času

08.02.2023 16:45

"Ruský útok na Ukrajinu bol najväčšou strategickou chybou, akej som bol v živote svedkom," poznamenal renomovaný americký politológ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 491811x
Priemerná čítanosť článkov: 7807x

Autor blogu

Kategórie