Založ si blog

Ďurišová-Nicholsonová ako bojovníčka Xena

Europoslankyňa Ďurišová-Nicholsonová zacítila životnú šancu stať sa po odchode Sulíka z vedenia SaS,novou kapitánkou tejto strany.

Tomu podriadila všetko.Vie,že najlepšia reklama,je byť takmer denno-denne na očiach verejnosti.Má taký menší handicap,že oxiduje až v Bruseli.Ale práve tam sa hlava-nehlava drala.

Tento handicap,voči druhej najvážnejšej kandidátke na žezlo v SaS,povestnej špiónke Penty,ako ju otituloval Matovič,však v pohode nahrádza množstvom statusov,videí.

Tentoraz prestrelila.

Prípad mamičky,ktorá sa k svojej novonarodenej dcérke VRAJ nedostala 72!!!!dní,pretože Nemocnica v Nových Zámkoch to neumožnila,pustila do obehu práve premotivovaná pani poslankyňa.

Zasa chcela byť ako bojovníčka Xena.Teraz,keď pravda vyšla najavo,sa kajá,ospravedlňuje…

Vraj všetky okolností prípadu boli overené,podchytené…

Dnes vystupuje ako podvedená.Áno,podviedli ju.Lenže madam poslankyňa,ktorá veľmi rada dáva navedomie,aká je ona super politička,by si mala uvedomiť,že nezastupuje v europarlamente Zväz slovenských babiek klebetníc,ktorých každodennou úlohou je zhánať,riešiť a hlavne rozširovať neoverené pletky od agentúry JPP.Berie fantastické prachy v tom Bruseli,aby sa chovala ako seriózna politička.

V živote to tak býva,že keď huba predbieha rozum,dopadne to tak ako u slovutnej europoslankyne.

Pre mňa osobne sa týmto totálne diskvalifikovala na prevzatie žezla v SaS.

Kofy na rínku ju určite prijmú medzi seba,tam s jej výrečnosťou a hlavne neokrôchanosťou bude skvele plniť funkciu hovorkyne.

Na túto funkciu má určite všetky predpoklady.

 

Romana by to mala ťažké, keby Janulka vytasila žolíka. . .

25.09.2022

Normálne som sa ,prvýkrát v živote,určite aj naposledy,bál o život politicky aktívnej osoby.Nepíšem politika,pretože včerajší súboj MMA bojovníčiek Bitóovej a Tabákovej v nejakej „Jedovej chýši“,to nebol hysterický záchvat a boj političiek ,keďže ani jednu z týchto dvoch nepokladám za političku,ale to bola scéna,ktorú vidím denno-denne u mňa [...]

Ej bisťu, ešteže máme toho Supermana magistra Husára. . .

24.08.2022

Mgr.Husár ,vyštudovaný telocvikár spod Vysokých Tatier ,momentálne, ešte cca 7 dní,oxidujúci ako štátny tajomník na ministerstve,ktoré vedie,tiež cca 7 dní, nejakým nedopatrením, vlasový dizajnér ,sa nám rozohnil.Magisterko je veľký fasabúkový fanúšik,a tak mastí statusíky jedna radosť.V jednom z posledných,dúfam,že naozaj z posledných,sa nám obul do ,dnes už [...]

Je technicky možné, aby Ďurišová-Nicholsonová prerazila dno? ?

21.01.2022

Dvanásť rokov v politike.Najprv v tej našej,teraz v tej európskej.Stále taká istá,ako bola aj na začiatku.Dnes sa takí ako ona,radi nazývajú Kontroverzní.Neviem,či táto arogantná,sebastredná kreatúra sa dá nazvať političkou.Čo sa ale s určitosťou dá nazvať ako tutovka je fakt,že táto persóna sa dokonale vie uživiť politikou.Ako kopa ďalších,ktorí nám pobehali [...]

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari bývalého europoslanca odsúdili za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Pas / Pasy / Ruský pas /

Počet Rusov prichádzajúcich do EÚ vzrástol po ohlásení mobilizácie o 30 percent

27.09.2022 21:10, aktualizované: 22:07

Uviedla to Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž podľa ktorej počas uplynulého týždňa prišlo do EÚ takmer 66-tisíc ruských občanov.

diskusia zupani v presove

V sále to iskrilo. Kandidáti na župana sa zhodli, že Prešovu musí pomôcť štát

27.09.2022 21:00

Čo by chceli kandidáti na župana pre Prešovský kraj urobiť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 486709x
Priemerná čítanosť článkov: 7726x

Autor blogu

Kategórie