Založ si blog

Kto/čo/ stojí za otočkou Remišovej o 359, 5 stupňa

Bábkohéérečka Verona po prespinkanej noci sa zobudzkala a zistila,že zaspala.Nemala čas na nič,ani na to ranné súúprove kafčo z toho súúproveho talianskeho automatu.Rýchlo sa nalíčila,z obrovskej almary vytiahla najvrchnejšie gorále ,zavolala si rýchlo audinu a mastila zapnúť počítač.

Až v robote,kde bol fantastický kľud ,si uvedomila,že ten životabudič jej chýba.Nuž,bude sa musieť obetovať tá neschopná sekretárka.Bola tam aj s kafčom za tri minúty,tohtoročný rekord.Verona zásadne doma popíja caffé latte,tu v kancelárii nemá automat.Žiaden problém.Sekretárka nabehla o ďalšie necelé 2 minútky aj s tetrapakovým mliekom.

Keď si tak Verona uchlipávala celkom dobré kafčo,tak jej padol zrak na škatuľu poľského mlieka…Skoro sa zadusila a na niekoľko sekúnd nevidela nič,len tmu.

3,5%!!!!!!

Kde tieto čísla videla??Náhle sa jej osvietila šedá mozgová kôra a už vedela.Volebný prieskum.

Tak sa pozrela do archívu dotyčnej agentúry.Áno,bolo tam toto hrozné číslo.A stálo pri strane: že vraj ZA ĽUDÍ…

Obchádzali ju mrákoty.To bude určite nejaký HOAX,tíško zapípala.

Nebol,bola to realita.Rýchlo zvolala maxi poradu a radili sa,radili sa.Jedného osvieteného z ansámblu ťuklo,že by mali ísť v duchu názvu strany,aj keď sa to všetkým prítomným neskutočne bridilo.Takže záhada,kto stojí za otočením bábkohéérečky Remišovej,je rozlúštená…

Nakoniec ,jedna dobrá správa pre Veronu:na pultoch obchodov je aj polotučné mlieko.A na obale je číselko:1.5%!!!

#NADEJumieraPOSLEDNA

Herečka Tlučková je bez roboty. Vinníka pozná. . .

22.09.2021

Z najčítanejšieho bulváru v Kocúrkove na Dunaji,toho s tým červeno-bielym logom,som sa dozvedel,že frašku vysielanú vo verejno právnej televízii,poctila svojou návštevou herečka Zuzana Tlučková.Vraj vyzerala nie veľmi dobre.Medzi „umelcami“ známa to optimistka ,vraj bola smutná,skleslá a bez životného espritu. Herečka Tlučková je totiž momentálne bez [...]

Chce ísť Kiska na staré kolená robiť do zábavného priemyslu? ?

08.09.2021

29.2.2020…Ááách,keby šlo ten dátum vymazať z kalendára.Strašný deň,určite má Andy dodneška z tohoto dňa nočné mory.A tak pekne ten deň,vtedy, začal.Popradský pozemkový kúzelník ,si už doma pripravoval prejav nového premiéra,tejto krajiny-nekrajiny. Veď všetci pochlebovači a tajtrlíci z jeho okolia,rovnako ako svetovoznámi politickí analytici,ktorých sláva [...]

Jeho poslanecká excelencia, Mgr. Ing. Cmorej organizuje letecké zájazdy do Afganistanu. Jednosmerné! ! !

25.08.2021

Pred niekoľkými týždňami,keď som šiel okolo ,práve ho dávali dole.Sulíka.Dvaja lepiči billboardov práve strhávali Sulíka aj s jeho arogantným úsmevom a nejakým trepaním o slobode v očkovaní.Bolo mi to divné,ale povedal som si,že asi mal ten plagátisko predplatený len na určitý čas. Minulý týždeň sa objavil status nejakého poslanca Cmoreja.Priznám sa,že o tomto [...]

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

MHD / Košice /

V Košiciach nepríde na zastávku až 120 autobusov denne

23.09.2021 06:00

Autobusy sú preplnené, ľudia sa hnevajú. Magistrát hľadá spôsoby na to, ako vyriešiť výpadok vodičov a strojov v dopravnom podniku. Odporúča nábor nových šoférov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 429074x
Priemerná čítanosť článkov: 7662x

Autor blogu

Kategórie