Založ si blog

Ďurišová-Nicholsonová je najsamlepšia politička v ére samostatného Slovenska

DOBRE…

Vy neviete ,kto je Ďurišová-Nicholsonová???Ááále,určite viete.Ona síce tiež,vraj,nevedela,kto je Tomáš Taraba,ale už sa jej rozsvietilo v hlavičke.A to jej bývalý kápo zo srandičky SaS ani nemusel „našróbovať“ žiarovku.

Citát europoslankyne:„Doposiaľ som ani netušila, že existuje nejaký poslanec Taraba. Bude to jeden z tých mužíkov, ktorí sú takí priemerní, že Taraba môže byť prakticky hocikto, 9 z 10-tich náhodne vybratých mužov z ulice,” začala štipľavý statusĎalej sa pýta, že čím to je, že pekné ženy najviac urážajú tí najmenej šarmantní úbožiaci. A hneď prináša aj odpoveď: „Podľa mňa strašnými komplexami, ktorými tarabovia trpia. Aj by chceli mať pri sebe peknú a inteligentnú ženu, aj sa im nie a nie zadariť. Podľa niekoľkých odborníkov sa takíto tarabovia niekedy z frustrácie nad vlastným zlyhaním alfa samca utiekajú aj k rovnakému pohlaviu. Skúšajú. Navonok však vystupujú ako homofóbni odporcovia LGBT, ktorí chcú rozhodovať o ženských materniciach. Často sa pridávajú k hnutiam so silným khaki lídrom, ktoré sa napríklad stretávajú vo vani a hajlujú.”

Nuž,DOBRE …

Je plná empatií,DOBRE,vyzná sa ,DOBRE,vie si zachovať nielen nadhľad ,ale aj prehľad ,DOBRE.píše niekoľko statusov denne,točí srdcervúce videá.

Keď sa chcela dostať do EP,čo jej vďaka jej svojskému drzému,arogantnému správaniu vyšlo,bola v 7 nebi.Dnes sa do poslednej kvapky krvi bije.Za nás,DOBRE.

Trocha jej ,a hlavne jej voličom,ušlo to nezabudnuteľné videjko tesne pred voľbami do Europarlamentu.

 

Nicholsonová a jej nedávna tlačovka. – Mojevideo

Čo na to poviete??

Nie je Dobréééé?Je.Tie ladné pohyby do bezpečia,smerom od mikrofónu.Krok,sun,krok,keď neodbytná redaktorka chce vedieť odpoveď.Excelentné…Radšej za ňu, slovutnú europoslankyňu, odpovedá lízač mikrofónov.

Dnes je „hustá“.Len mám dojem,že si europoslankyňa ,s nádherným platom, splietla povolanie.Politika zjavne nie je jej „šialok kávy“.Mala by byť minimálne čestná predsedníčka Zväzu veštíc a jasnovidiek Mliečnej dráhy.Totiž,z jednej vety statusu,jej „neznámeho“Tarabu,dokázala politička,DOBRE,Ďurišová-Nicholsonová okamžite rýchlosťou guľového blesku,skonštatovať “ šikanu,nenávisť,ponižovanie,body shaming(???)“.Píše o tom aj vo svojom blogu:

Emme. – Lucia Nicholsonová – (blog.sme.sk)

Naozaj,by mi chýbala,keby odišla z europarlamentu.Ale aspoň by bola vo svojom živle,ako jasnovidka.Prial by som jej,aby sa mohla dosýta vyšantiť pri veštení z gulí

a predpovediach.Lebo jej radosť,je aj moja radosť…

DOBRE

 

Je technicky možné, aby Ďurišová-Nicholsonová prerazila dno? ?

21.01.2022

Dvanásť rokov v politike.Najprv v tej našej,teraz v tej európskej.Stále taká istá,ako bola aj na začiatku.Dnes sa takí ako ona,radi nazývajú Kontroverzní.Neviem,či táto arogantná,sebastredná kreatúra sa dá nazvať političkou.Čo sa ale s určitosťou dá nazvať ako tutovka je fakt,že táto persóna sa dokonale vie uživiť politikou.Ako kopa ďalších,ktorí nám pobehali [...]

Generál Lengvarský si oddnes posilňuje imunitu v Ománe

30.12.2021

Tak nám,ofciam,dnes skoro ráno, generál Lengvarský odfujazdil aj so svojou manželkou do teplejšieho Ománu.Potreboval si trocha oddýchnuť.Generál je naozaj správny chlap na správnom mieste.Tu v Kocúrkove všetko zariadil,poriadil,vyriadil,doriadil a teraz si užíva slniečko a slanú vodu.Zaslúžene. Generál nám už v auguste,presnejšie 24.8.,radostne ,práve tu na [...]

Droba to je harakter. . .

26.11.2021

Fenomén menom Droba.Má rád vzorové štáty.Taký Singapúr je jeho srdiečku veľmi blízky.Aspoň v otázke očkovania.To je dobré,že Droba/ešte stále župan/ má rád krajiny,kde to funguje.Som presvedčený,že Droba,ako „tááážky harakter“,bude po vzore jemu milovaného Singapúru postupovať.Teda okamžite rezignuje na svoj teplulilinký post župana.A zdekuje sa [...]

Samuel Vlčan

Vlčan zostáva ministrom pôdohospodárstva

30.06.2022 11:29

Mimoriadnu schôdzu o Vlčanovi iniciovala opozičná strana Smer spolu s ďalšími nezaradenými poslancami.

Zuzana Čaputová

Čaputová: Život na jednom vysvedčení nestojí, je to možnosť poučiť sa z chýb

30.06.2022 11:15

Podľa prezidentky snaha štátu o vytvorenie podmienok pre učiteľov, aby dokázali vytvárať pre deti čo najlepšie podmienky na vzdelanie, zjavne nie je stále dostatočnou prioritou.

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Obžalovaných v kauze Gemerský mlyn opätovne uznali za vinných

30.06.2022 10:52

Rozhodnutie súdu nie je právoplatné, dvojica obžalovaných voči verdiktu podala odvolanie.

Učitelia / Štrajk / Protest /

Učitelia protestujú pred Úradom vlády, Heger bude v parlamente

30.06.2022 10:22, aktualizované: 11:05

Premiér uznáva, že platy učiteľov sú nízke. Rokovania, ktoré trvajú mesiace, však zatiaľ nemajú žiaden výsledok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 61
Celková čítanosť: 475604x
Priemerná čítanosť článkov: 7797x

Autor blogu

Kategórie