Založ si blog

Generál Lengvarský si oddnes posilňuje imunitu v Ománe

Tak nám,ofciam,dnes skoro ráno, generál Lengvarský  odfujazdil aj so svojou manželkou do teplejšieho Ománu.Potreboval si trocha oddýchnuť.Generál je naozaj správny chlap na správnom mieste.Tu v Kocúrkove všetko zariadil,poriadil,vyriadil,doriadil a teraz si užíva slniečko a slanú vodu.Zaslúžene.

Generál nám už v auguste,presnejšie 24.8.,radostne ,práve tu na Pravde,zvestoval to,čo mnohí vtedy,aj ja,pokladali za utópiu:„Je to posledná vlna pandémie. Vianoce by mali byť už bez vírusu,“ povedal v relácii Ide o pravdu minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nomin.OĽaNO).

No a dnes,takmer týždeň po Vianociach,si  po dobrej vykonanej robote ,odletel…

Zaslúži si to.Predpokladám,že aj jeho ďalšie jeho vyhlásenie,ak by zabudol,ešte staršieho dáta,presnejšie 1.7.,bude rovnako pravdivé:„Chcel by som reagovať na dezinformáciu, ktorá vznikla, neviem z akého dôvodu. Je o tom, že ideme zavádzať nejaké plošné alebo povinné očkovanie. Chcel by som všetkých ubezpečiť, že to tak nie je a ani nebude,“ povedal šéf rezortu zdravotníctva, pričom doplnil, že vyhlásenia o tom, že vláda chce povinne očkovať, sa nezakladajú na pravde.

Hlavne nech nechodí po vedomostných súťažiach,ktoré fičia v televíziach,lebo tam to nebolo to pravé orechové.

Duel: Vladimír Lengvarský vs. pani Ingrid | 2019 – YouTube

Video stačí pozrieť od 23-tej minúty.

Covid je zjavne jeho parketa,má v tejto problematike triezve názory a ako vojak si určite bude stáť za Všetkými svojimi vyhláseniami!!

 

Romana by to mala ťažké, keby Janulka vytasila žolíka. . .

25.09.2022

Normálne som sa ,prvýkrát v živote,určite aj naposledy,bál o život politicky aktívnej osoby.Nepíšem politika,pretože včerajší súboj MMA bojovníčiek Bitóovej a Tabákovej v nejakej „Jedovej chýši“,to nebol hysterický záchvat a boj političiek ,keďže ani jednu z týchto dvoch nepokladám za političku,ale to bola scéna,ktorú vidím denno-denne u mňa [...]

Ej bisťu, ešteže máme toho Supermana magistra Husára. . .

24.08.2022

Mgr.Husár ,vyštudovaný telocvikár spod Vysokých Tatier ,momentálne, ešte cca 7 dní,oxidujúci ako štátny tajomník na ministerstve,ktoré vedie,tiež cca 7 dní, nejakým nedopatrením, vlasový dizajnér ,sa nám rozohnil.Magisterko je veľký fasabúkový fanúšik,a tak mastí statusíky jedna radosť.V jednom z posledných,dúfam,že naozaj z posledných,sa nám obul do ,dnes už [...]

Je technicky možné, aby Ďurišová-Nicholsonová prerazila dno? ?

21.01.2022

Dvanásť rokov v politike.Najprv v tej našej,teraz v tej európskej.Stále taká istá,ako bola aj na začiatku.Dnes sa takí ako ona,radi nazývajú Kontroverzní.Neviem,či táto arogantná,sebastredná kreatúra sa dá nazvať političkou.Čo sa ale s určitosťou dá nazvať ako tutovka je fakt,že táto persóna sa dokonale vie uživiť politikou.Ako kopa ďalších,ktorí nám pobehali [...]

Eurovoľby / Štrasburg / Európsky parlamentu /

Eurobarometer: Záujem o eurovoľby oproti tým posledným medzi Slovákmi stúpol

17.04.2024 10:42

Záujem o júnové voľby do Európskeho parlamentu má 60 percent občanov Európskej únie, vyplýva z najnovšieho Eurobarometra.

dubaj

Najsilnejšie dažde za 75 rokov: Záplavy v Dubaji ochromili najrušnejšie letisko sveta

17.04.2024 09:49

V Spojených arabských emirátoch prší zriedka, a to v chladnejších mesiacoch.

Matúš Harkabus

Prokurátori, ktorí dozorovali prípad vraždy Jána Kuciaka, sa vzdali funkcie

17.04.2024 09:45, aktualizované: 10:06

Prokurátori odchádzajú ku koncu júna.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 503066x
Priemerná čítanosť článkov: 7985x

Autor blogu

Kategórie