Založ si blog

Generál Lengvarský si oddnes posilňuje imunitu v Ománe

Tak nám,ofciam,dnes skoro ráno, generál Lengvarský  odfujazdil aj so svojou manželkou do teplejšieho Ománu.Potreboval si trocha oddýchnuť.Generál je naozaj správny chlap na správnom mieste.Tu v Kocúrkove všetko zariadil,poriadil,vyriadil,doriadil a teraz si užíva slniečko a slanú vodu.Zaslúžene.

Generál nám už v auguste,presnejšie 24.8.,radostne ,práve tu na Pravde,zvestoval to,čo mnohí vtedy,aj ja,pokladali za utópiu:„Je to posledná vlna pandémie. Vianoce by mali byť už bez vírusu,“ povedal v relácii Ide o pravdu minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nomin.OĽaNO).

No a dnes,takmer týždeň po Vianociach,si  po dobrej vykonanej robote ,odletel…

Zaslúži si to.Predpokladám,že aj jeho ďalšie jeho vyhlásenie,ak by zabudol,ešte staršieho dáta,presnejšie 1.7.,bude rovnako pravdivé:„Chcel by som reagovať na dezinformáciu, ktorá vznikla, neviem z akého dôvodu. Je o tom, že ideme zavádzať nejaké plošné alebo povinné očkovanie. Chcel by som všetkých ubezpečiť, že to tak nie je a ani nebude,“ povedal šéf rezortu zdravotníctva, pričom doplnil, že vyhlásenia o tom, že vláda chce povinne očkovať, sa nezakladajú na pravde.

Hlavne nech nechodí po vedomostných súťažiach,ktoré fičia v televíziach,lebo tam to nebolo to pravé orechové.

Duel: Vladimír Lengvarský vs. pani Ingrid | 2019 – YouTube

Video stačí pozrieť od 23-tej minúty.

Covid je zjavne jeho parketa,má v tejto problematike triezve názory a ako vojak si určite bude stáť za Všetkými svojimi vyhláseniami!!

 

Je technicky možné, aby Ďurišová-Nicholsonová prerazila dno? ?

21.01.2022

Dvanásť rokov v politike.Najprv v tej našej,teraz v tej európskej.Stále taká istá,ako bola aj na začiatku.Dnes sa takí ako ona,radi nazývajú Kontroverzní.Neviem,či táto arogantná,sebastredná kreatúra sa dá nazvať političkou.Čo sa ale s určitosťou dá nazvať ako tutovka je fakt,že táto persóna sa dokonale vie uživiť politikou.Ako kopa ďalších,ktorí nám pobehali [...]

Droba to je harakter. . .

26.11.2021

Fenomén menom Droba.Má rád vzorové štáty.Taký Singapúr je jeho srdiečku veľmi blízky.Aspoň v otázke očkovania.To je dobré,že Droba/ešte stále župan/ má rád krajiny,kde to funguje.Som presvedčený,že Droba,ako „tááážky harakter“,bude po vzore jemu milovaného Singapúru postupovať.Teda okamžite rezignuje na svoj teplulilinký post župana.A zdekuje sa [...]

Ďurišová-Nicholsonová je najsamlepšia politička v ére samostatného Slovenska

23.10.2021

DOBRE… Vy neviete ,kto je Ďurišová-Nicholsonová???Ááále,určite viete.Ona síce tiež,vraj,nevedela,kto je Tomáš Taraba,ale už sa jej rozsvietilo v hlavičke.A to jej bývalý kápo zo srandičky SaS ani nemusel „našróbovať“ žiarovku. Citát europoslankyne:„Doposiaľ som ani netušila, že existuje nejaký poslanec Taraba. Bude to jeden z tých mužíkov, ktorí [...]

Respirátor

Konzílium pripravilo rady, ako zvládnuť leto bezpečne vzhľadom na covid

30.06.2022 12:05

Konzílium odborníkov pripravilo desať odporúčaní, ako bezpečne zvládnuť leto.

Samuel Vlčan

Vlčan zostáva ministrom pôdohospodárstva

30.06.2022 11:29

Mimoriadnu schôdzu o Vlčanovi iniciovala opozičná strana Smer spolu s ďalšími nezaradenými poslancami.

Zuzana Čaputová

Čaputová: Život na jednom vysvedčení nestojí, je to možnosť poučiť sa z chýb

30.06.2022 11:15

Podľa prezidentky snaha štátu o vytvorenie podmienok pre učiteľov, aby dokázali vytvárať pre deti čo najlepšie podmienky na vzdelanie, zjavne nie je stále dostatočnou prioritou.

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Obžalovaných v kauze Gemerský mlyn opätovne uznali za vinných

30.06.2022 10:52

Rozhodnutie súdu nie je právoplatné, dvojica obžalovaných voči verdiktu podala odvolanie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 61
Celková čítanosť: 475610x
Priemerná čítanosť článkov: 7797x

Autor blogu

Kategórie