Založ si blog

Quo vadis, Lucia Ďurišová-Nicholsonová? ? ?

Tak nám maturantka Nicholsonová odchádza od družiny SaS.

Ale maturantka určite neodchádza z politiky.Ak by bola taká zásadová a čestná,ako vyhlasuje,tak si zbalí kufre a odíde aj z Bruselu.Toto ona nikdy neurobí.Vie prečo..

Tá  akože prestrelka s „vedmou“ Veronou,to bolo len také letné kino pre nás.Tým,že opúšťa Sulíka,si Nicholsonová len a len pomôže.Flek v Bruseli má istý,teraz len strčí hlavičku  na chvíľku do piesku a počká si.

Lusy si od začiatku jej hviezdnej politickej kariéry uvedomila jednu vec,že politika sa NIKDE na svete nerobí s horúcou hlavou,ale tu je to povinné..Jej „nevymáchaná huba“,to je jedinečné pre toto Kocúrkovo.Vždy ju táto jej neomalenosť posúvala vyššie a vyššie.A samozrejme ruka s tým aj plnšie a plnšie konto v banke.

Slováci majú radi takéto typy.Bola to len a len Nicholsonová,čo najviac dvíhala preferencie a volebné výsledky tejto čudnej družiny.Lúúúmen Sulík to dobre vie.Tie jeho nastrčené matriošky ako Bitóová,Branko,taxikár Baránik atď,všetci nula bodov.

Posledný polrok slovenský divák tejto vládnej frašky,nepočul zo strany SaS takmer nič záväzné  a nemenné .Čo deklarovali ráno,neplatilo na obed a večer??Škoda slov..

Zasahovala Lusy.Až z  Bruselu.Často neomalene,ako to u nej je štandart,ale vedeli sme o nej viac ,ako o zvyšku neschopákov celej Sulíkovskej družiny.Mne osobne táto osôbka chýbať nebude,ale jedno viem určite.

Nicholsonová odišla,ale len od Sulíka.Ešte nás prekvapí…

Matovič si zaspomínal na FB. ..

27.02.2021

Matovič,sediaci v kresle predsedu vlády,si užíva vládnutie plnými dúškami.Nejakých 7 tisíc mŕtvych,neva,život ide ďalej.Stíha všetko.Po 7 týždňovej absencii v boji s koronou,zhrozený zisťuje,že tí vedci to totálne pohnojili,tak musí znova prevziať opraty do svojich paprčí.A ako ináč,stíha informovať svoje FANINKY na fasabúku.Pred 2 dňami si spomenul na milý [...]

Krajčí nemusí nosiť rúško v uzavretej miestnosti? ? ? WTF

03.02.2021

Jednoduchá Verona chcela byť zasa raz coolová a podhodila svojmu stádu fotečku zo zasadania vlády.Samozrejme,že svoju.V tej jej jednoduchosti jej ušlo,že na obraze nebude len ona.A tak vďaka Verone vieme,že minister Krajčí,táááážky to bojovník s koronou,si robí z tých opatrení dobrý deň.A sprostými ovcami si vytiera tak akurát riť… Takže Duch svätý,bez [...]

Kto/čo/ stojí za otočkou Remišovej o 359, 5 stupňa

30.01.2021

Bábkohéérečka Verona po prespinkanej noci sa zobudzkala a zistila,že zaspala.Nemala čas na nič,ani na to ranné súúprove kafčo z toho súúproveho talianskeho automatu.Rýchlo sa nalíčila,z obrovskej almary vytiahla najvrchnejšie gorále ,zavolala si rýchlo audinu a mastila zapnúť počítač. Až v robote,kde bol fantastický kľud ,si uvedomila,že ten životabudič jej [...]

Nemecko, počasie, záplavy

Nemecko chce ľuďom na mobily posielať varovania pred záplavami

26.07.2021 18:28

Počas ničivých záplav, ktoré zasiahli západ Nemecka v polovici júla, prišlo o život najmenej 180 ľudí.

Očkovanie / Vakcína /

Slovákov, ktorí odmietajú vakcínu, výrazne pribudlo

26.07.2021 18:24

Ochota dať sa zaočkovať proti COVID-19 je tesne nad 50 percentami.

Annalena Baerbocková

Hlavní kandidáti na Merkelovej post čelia kritike za nevhodné správanie

26.07.2021 18:07

Annalena Baerbocková použila v aktuálnom rozhovore výraz neger.

čaputová

Čaputová udelila tri milosti vrátane muža odsúdeného za marihuanu

26.07.2021 17:34

Prezidentka omilostila aj 24-ročnú cudzinku odsúdenú za krádež.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 405660x
Priemerná čítanosť článkov: 7954x

Autor blogu

Kategórie