Založ si blog

Zuzanka nesmie odísť študovať do Rokfortu! ! !

Teda,sorry,do Oxfordu.Som taký smutný z toho,čo sa tu okolo našej pani riaditeľky deje,že sa mi pletú tie svetoznáme univerzity.

Zuzanku,ako všetci vieme,by chcel Matovič hnať svinským krokom.Ale prečo???

Že Zuzanka, s kráľovskym mesačným platom,na ktorý sa jej a kope ďalších tajtrlíkov,pozašívaných kade-tade,skladáme my všetci,je v podstate priekopníčka našej ľúbozvučnej slovenčiny??A preto má ísť svinským krokom od válova???Nehorázne.

Zuzanka,mladé to žieňa,predsa vniesla do nášho jazyka absolútnu atómofku.Podstatné meno TUPELO.

Radšej vyhláskujem: Té ako Trnava,Uú ako Ucho,Pé ako Péčko,Eé ako Emerika,eL ako Lovosice,óO ako Oxford.Krásne to slovo.Zuzanka už zaiste toho mala,ako povedia bratia Česi,PLNÉ KECKY a nemohla sa pozerať a hlavne čítať to ťažko vysloviteľné ANTIWAXER,alebo také nediplomatické ZAOČKOVANEC-NEZAOČKOVANEC…Zuzanka použila jednoduché,ľahulilinko vysloviteľné,kúzelné slovíčko TUPELO.Odteraz sa bude spoločnosť deliť na TUPELÁ a NETUPELÁ.No nie je to pekné,také progresívne.IN ,aby rozumela aj študentka na Oxforde Zuzanka??!!

Len som zostal dosť prekvapkaný,že ešte nezasiahol Jazykovedný ústav a nevyhlásil toto slovo za slovo milénia.Treba konať!!

Takže naša 28 ročná pani riaditeľka Zuzanka,kovaná to diplomatka a žena s jemným slovníčkom,za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani štamgasti zo staničného bufetu,5.cenovej,bez obsluhy,nás chce teraz ,v tejto ťažkej chvíli opustiť a pláchnuť tým odporúčaným svinským krokom do Oxfordu.Je mi z toho smutno.Čo my tu bez nej ,riaditeľky Odboru tvorby strategických zámerov,budeme robiť???!!!Veď zostaneme ako hladné siroty…

Jediné,čo ma ako-tak upokojuje,je Zuzankin plán,že keď doštuduje,príde opäť pomôcť rodnej vlasti.

Určite v tom Rokforte medzitým pochytí a hlavne pochopí množstvo nových slovíčok,ktorými nás obohatí…

Veríme Zuzanke,že nás nesklame!!!

Herečka Tlučková je bez roboty. Vinníka pozná. . .

22.09.2021

Z najčítanejšieho bulváru v Kocúrkove na Dunaji,toho s tým červeno-bielym logom,som sa dozvedel,že frašku vysielanú vo verejno právnej televízii,poctila svojou návštevou herečka Zuzana Tlučková.Vraj vyzerala nie veľmi dobre.Medzi „umelcami“ známa to optimistka ,vraj bola smutná,skleslá a bez životného espritu. Herečka Tlučková je totiž momentálne bez [...]

Chce ísť Kiska na staré kolená robiť do zábavného priemyslu? ?

08.09.2021

29.2.2020…Ááách,keby šlo ten dátum vymazať z kalendára.Strašný deň,určite má Andy dodneška z tohoto dňa nočné mory.A tak pekne ten deň,vtedy, začal.Popradský pozemkový kúzelník ,si už doma pripravoval prejav nového premiéra,tejto krajiny-nekrajiny. Veď všetci pochlebovači a tajtrlíci z jeho okolia,rovnako ako svetovoznámi politickí analytici,ktorých sláva [...]

Jeho poslanecká excelencia, Mgr. Ing. Cmorej organizuje letecké zájazdy do Afganistanu. Jednosmerné! ! !

25.08.2021

Pred niekoľkými týždňami,keď som šiel okolo ,práve ho dávali dole.Sulíka.Dvaja lepiči billboardov práve strhávali Sulíka aj s jeho arogantným úsmevom a nejakým trepaním o slobode v očkovaní.Bolo mi to divné,ale povedal som si,že asi mal ten plagátisko predplatený len na určitý čas. Minulý týždeň sa objavil status nejakého poslanca Cmoreja.Priznám sa,že o tomto [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00, aktualizované: 07:26

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 429164x
Priemerná čítanosť článkov: 7664x

Autor blogu

Kategórie